Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 15 07 2020

Навігаційна стежка

Стартує ЗНО з іноземних мов! ЗНО з англійської мови: особливості тесту 2017 року

Учителі іноземних мов загальноосвітніх навчальних закладів району знову у творчому пошуку…

Під час весняних канікул педагоги ретельно опрацьовують рекомендаційні матеріали щодо організації та проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з предмета. Обмінюються напрацюваннями, цікавими ідеями, організовують педагогічні диспути, круглі столи для обговорення питань щодо вибору посібників з підготовки до ЗНО, ДПА, проводять консультування для учнів 9, 11 класів.

Ото ж, опрацювавши низку питань, завдань, рекомендацій, педагоги пропонують постійно бути у центрі інформаційних повідомлень, новин, що розміщені на сайтах МОН України, інститут модернізації змісту освіти, Українського центру якості освіти, а саме, актуальною темою на разі є ЗНО-2017.

Зазначаємо, що тест зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови у 2017 році складається із завдань чотирьох форм: завдань на встановлення відповідності, завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на заповнення пропусків у тексті і завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Українського центру якості освіти.

Тримають руку на пульсі сучасних новин…
Переглядають інформаційні повідомлення…
Не зупиняються на досягнутому, ідуть в ногу з часом, сучасними вимогами…
Це про учителів іноземних мов району…

Педагоги обговорюють питання щодо вибору навчальних програм та підручників, навчальних посібників для учнів 5-9 (9) класів. Ознайомилися з матеріалами платформи EdEra, зареєструвалися, з метою одержання методичних матеріалів і, залишають коментарі до навчальних програм та підручників з іноземних мов.

З 20 березня стартує конкурс-відбір макетів підручників для 9 класу. Педагоги розпочали знайомитися із підручниками, що пропонують автори, аналізують структуру підручників, сучасні вимоги, завдання, компетентнісний підхід до пропонованих тем, ситуацій, що вміщені у посібниках.

Добре обізнані з програмою PROGRAMME FOR INTERNATIONAL STUDENT ASSESSMENT – PISA.

Уважно вивчають матеріали Рамкового документа учителя іноземної мови, і, використовують під час безперервного професійного росту в атестаційний та між атестаційний період.

З огляду на те, що майже усі стратегічні документи щодо вивчення іноземних мов, зорієнтовані на Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти, педагоги ознайомилися із основними положеннями документа на сайтах: http://www.coe.int; www.britishcouncil.org.ua; www.goethe.de/kievwww.ritishcouncil.orghttp://learnenglish.britishcouncil.org/en/.

Активно беруть участь у вебініарах, інтернет-конференціях обласного/Всеукраїнського рівнів, он-лайн конференціях, учнівських та професійних конкурсах, олімпіадах, проектах «GoGlobal», «E-Twinnig» для удосконалення самоосвіти педагогічної діяльності протягом атестаційного періоду та самовдосконалення професійної майстерності, підвищення фахового рівня. Системно продіагностували педагогічну та учнівську діяльність за І семестр, результативну участь в обласних перегонах з іноземних мов, учнівських та професійних заходах, конкурсі-ярмарку педагогічних технологій.

Прогнозували дії, плани щодо залучення волонтерів для проведення заходів та удосконалення вивчення англійської мови під час літнього таборування на базі шкіл району.

Власні доробки з досвіду роботи оприлюднюють на шпальтах фахових видань, вітчизняних порталах, сайтах, платформах «Шкільне життя» для обміну досвідом та отримання сертифікатів за публікацію матеріалів.

Плідно та результативно працюють учителі іноземної мови району. Рекомендації після проведених методичних заходів систематизують у брошури, посібники, рекомендації для використання усіх бажаючих у навчально-виховному процесі з предмета.

Не оминають досвід роботи щодо передових освітніх технологій вітчизняних та зарубіжних практиків у галузі «Іноземна мова».

Під час творчих звітів учителі, які атестуються поділилися напрацюваннями з досвіду роботи, запропонували переглянути сайти, блоги, де розміщені практичні та відео матеріали.

Бажаємо подальших результативних звершень, вдячних учнів та прихильності від держави!

Український центр оцінювання якості освіти

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти

Форма входу

Календар новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
82
436
1073
4826
612186
6
0
6