Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Субота, 26 09 2020

Навігаційна стежка

Обласний семінар-практикум для методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів із образотворчого мистецтва

Можна помітити подібність людської творчості і дерев: і те, і інше має особливості і здатне принести плоди, притаманні  лише йому.
Ф. Ларошфуко

28-29 травня 2014 року на базі Комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет» Березнівської районної ради проходив обласний семінар-практикум для методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів із образотворчого мистецтва з теми «Сучасні методи формування мистецьких компетентностей учнів на уроках образотворчого мистецтва».

Учасники семінару ознайомилися із новітніми тенденціями щодо навчання образотворчого мистецтва та сучасними методами формування мистецьких компетентностей учнів в урочний та позаурочний час, із інноваціями у мистецькій освіті відповідно до нових державних стандартів, забезпеченням науково-методичного супроводу вивчення образотворчого мистецтва за новими програмами у 5-6 класах, проілюструвати сучасні підходи до вивчення образотворчого мистецтва на прикладі навчальних закладів Березнівського району.

Семінар-практикум розпочала урочисто з привітання Томецька Оксана Миколаївна, методист кабінету виховної роботи, позашкільної освіти, захисту прав дитини, предметів художньо-естетичного циклу та фізичного виховання РОІППО. Начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ковальчук Галина Ростиславівна проінформувала гостей з питання «Освіта Березнівського району в інноваційному просторі суспільства». Інноваційні підходи до здійснення науково-методичної роботи з педагогічними кадрами представила Мельничук Лідія Степанівна, завідувачка КМНУ «Березнівський районний методичний кабінет».

Експрес-портрет Березнівської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи №2 презентував керівник навчального закладу Боровець Віктор Іванович спільно з педагогічним та учнівським колективом школи.

У наступному модулі - Теоретико-інтерактивний – порушувалися питання: Методи формування мистецьких компетентностей учнів на уроках образотворчого мистецтва у 6 класі відповідно до нових Державних стандартів» (Томецька О.М., методист кабінету виховної роботи, позашкільної освіти захисту прав дитини, предметів художньо-естетичного циклу та фізичного виховання); «Сучасні методи формування мистецьких компетентностей учнів на уроках мистецтва» (Власюк О.В., кандидат історичних наук., доцент кафедри методики змісту освіти РОІППО); Презентація сучасних форм та методів роботи з учителями художньо-естетичного циклу загальноосвітніх навчальних закладів Березнівського району (Шнайдер Т.А., методист КМНУ «Березнівський районний методичний кабінет»); Укладання календарно-тематичного планування у 6 класі з образотворчого мистецтва за новою навчальною програмою «Мистецтво» (Лєдяєва О.П. вчитель образотворчого мистецтва Рівненської загальноосвітньої школи №1); Методичний супровід навчання образотворчому мистецтву у 6 класі за новою навчальною програмою «Мистецтво» (Денисюк Л.Ф., вчитель мистецтва Рівненської гімназії «Престиж»); Інноваційні методи формування мистецьких компетентностей учнів на уроках та у позакласній роботі з образотворчого мистецтва (Зварич І.П., учитель образотворчого мистецтва Березнівської загальноосвітньої І–ІІІ ступенів школи №2); Міжпредметні зв'язки як засіб активного ідейно-естетичного сприймання уроків художньої культури та образотворчого мистецтва (Зайко О.Д., вчитель художньої культури, Курильчик Н.В., учитель образотворчого мистецтва Балашівського НВК «Колегіум-ЗОШ І–ІІ ступенів»). Ознайомилися з творчими напрацюваннями керівників гуртків, студій художньо-естетичного напряму МАНМР Березнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та отримали велике душевне задоволення від зустрічі із зразковим дитячим ансамблем пісні і танцю «Поліські візерунки».

Не менш враженими учасники залишилися після візиту до Березнівського комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості». Там познайомилися із чудодійними майстрами у галузі образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, були учасниками майстер-класів, відвідали виставку робіт вихованців закладу та познайомилися із вернісажем талантів учителів ЗНЗ, керівників гуртків Районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Соснівського Центру еколого-натуралістичної та туристсько-краєзнавчої творчості. Поринули у дитячі щасливі спогади після подарованих прекрасних виступів юних талантів та учителів музичного мистецтва ЗНЗ району.

Теплим весняним сонцем, чистим пахучим повітрям зустрічав Березнівський дендрологічний парк учасників семінару. Уся нерукотворна краса Полісся прозвучала мелодією солов'їної пісні, дзюрчанням чистого прозорого потічка, яскравими барвами кожної рослинки, що схилялися до ніг відвідувачів.

Під приємними доброзичливими враженнями та чудовим настроєм учасники їхали до наступних загальноосвітніх навчальних закладів для обміну досвіду між колегами з даного напряму. Там їх привітно зустрічали учнівські та педагогічні колективи на чолі керівників Минюка С. В., Жук Л.І., Драганчук А.В. (Прислуцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок», Бистрицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ», Балашівський НВК «Колегіум – ЗОШ І-ІІ ступенів»).

Педагогічним етюдом з intermezzo та словами вдячності завершилася зустріч учасників семінару.

Сподіваємося, кожен отримав багаж знань, низку незабутніх вражень від проведеного заходу, від нетрадиційного спілкування з колегами.

Головні питання, які порушувалися під час зустрічі будуть системно опрацьовані та реалізуються під час навчально-виховного процесу у новому навчальному році.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
240
282
1723
8377
637203
4
0
4