Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Вівторок, 22 09 2020

Навігаційна стежка

Семінар-практикум резерву керівних кадрів «Мій шанс» на базі Бистрицького НВК

Інновації у методичній роботі пов'язані із модернізацією освіти в Україні, яка вимагає від педагогів знань про інноваційні зміни в галузі освіти, відмінності традиційної розвивальної та особистісно орієнтованої педагогіки.

22 жовтня 2014 року на базі Бистрицького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" відбувся семінар-практикум резерву керівних кадрів "Мій шанс" та новопризначеного керівника з теми "Традиції та інновації в діяльності загальноосвітнього закладу".

Мета семінару:
  • актуалізувати знання учасників школи резерву на керівні посади щодо ролі інноваційних процесів та їх впливу на забезпечення рівного доступу до якісної освіти;
  • формувати інноваційну культуру керівника, вміння використовувати інновації в управлінській діяльності;
  • створити умови для обміну досвідом щодо впровадження ідей музейної педагогіки у практику управління навчальним закладом.

IMG 5596Віртуальне знайомство із навчально-матеріальною базою Бистрицького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" провели Жук Лариса Іванівна, директор Бистрицького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" та Ткачук Степан Федорович, заступник директора з навчально-виховної роботи.

IMG 5607

З темою "Збереження, примноження традицій та впровадження інновацій в діяльності сучасної школи" розпочала семінар Мельничук Лідія Степанівна, завідувач районного методичного кабінету. Жук Лариса Іванівна, директор Бистрицького НВК поділилася досвідом щодо "Музейної педагогіки в управлінській діяльності як умови успішного розвитку школи". Поняття "музейна педагогіка" відображає новий етап у реалізації освітньо-виховного потенціалу музею і розглядається вітчизняними вченими як нова галузь педагогічної науки, яка виникла на суміжжі педагогіки, психології, музеєзнавства, мистецтва.

IMG 5608

Форма проведення "воркшоп". Були розглянуті фрагменти педагогічної ради "Музейна педагогіка як вияв творчого самовизначення педагогів, учнів, батьків у школі і в суспільстві" із методичним коментарем; психологічного тренінгу "Як подолати синдром невпевненості перед впровадженням нових ідей" та інтерактивної вправи "Творчий підхід вчителя до впровадження нових освітніх ідей" (психолог Онофрійчук Надія Василівна); педагогічного етюду "Використання ідей, традицій музейної педагогіки у практиці роботи творчого педагога: класна і позакласна діяльність" (Боровець Лариса Ростиславівна, заступник директора з навчально-виховної роботи); фрагменти музейних уроків з фізики у 8 класі з теми "Сила тиску" (Пилипчук Наталія Василівна, учитель фізики), з математики у 6 класі з теми "Розв'язування задач на ділення дробів"; фрагменти інноваційних мікро-екскурсій у шкільному Музеї історії села Бистричі з теми "Мій рідний край".

IMG 5609

На закінчення учні та вчителі закладу показали музейний проект "Da capo al fine (від початку до кінця)". Учасниками було проведено підсумки воркшопу використовуючи прийом "Незакінчене речення".

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
67
365
766
7420
636246
1
0
1