Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Субота, 28 03 2020

Навігаційна стежка

Проблемно-цільовий семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи в Зірненській ЗОШ

15 листопада 2014 року на базі Зірненської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів Березнівського району відбувся проблемно-цільовий семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми: "Особливості організації навчально-виховного процесу в умовах упровадження нових Державних стандартів початкової, базової і повної загальної середньої освіти".

Метою семінару була організація науково-методичного супроводу навчально-виховного процесу в начальному закладі у зв'язку із впровадженням нового Державного стандарту початкової, базової і повної загальної середньої освіти; підготовка педагогів до реалізації змістовних ліній Державних стандартів; надання адресних конкретних рекомендацій та методичної допомоги заступникам директорів з навчально-виховної роботи та вчителям щодо впровадження нових Державних стандартів; посилення уваги до контрольно-оцінювальної та аналітичної діяльності щодо підготовки та проведення уроків.

Вітанням учасників семінару "Школа – наш рідний дім, і ми господарі в нім" зустріли Дзюбук В. Я., директор Зірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учнівський та педагогічний колективи.

Слухачі управлінського університету ознайомилися з напрацюваннями навчального закладу, матеріалами огляду-виставки видавничої діяльності. З питань організаційно-методичного супроводу навчально-виховного процесу Зірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в умовах упровадження нових Державних стандартів початкової, базової і повної загальної середньої освіти виступили Дзюбук Валентина Яківна, директор, Миронець Вікторія Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗНЗ. Завідувач РМК Мельничук Л. С. ознайомила з роботою адміністрації загальноосвітнього навчального закладу щодо реалізації завдань Державних стандартів початкової, базової і повної загальної середньої освіти, практичний психолог Шнайдер Т. О. – "Створення умов для успішної адаптації п'ятикласників до нових умов навчання".

Увазі заступників директорів з навчально-виховної роботи були представлені:
  • практичне заняття з історії у 5 класі з теми "Які назви у моєму селі нагадують про минуле" (Довгалюк Ю. Я., вчитель історії);
  • урок географії у 6 класі з теми "Географічні координати" (Романович Н. М., вчитель географії);
  • урок англійської мови у 3 класі з теми "Моя сім'я. Сімейне дерево" (Гапон О. В., вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії);
  • урок української мови у 2 класі з теми "Апостроф. Правила вживання апострофа" (Марчук О. В.,вчитель початкових класів).

Учасники засідання обговорили актуальні проблеми, що виникають в процесі впровадження нових Державних стандартів початкової, базової і повної загальної середньої освіти та виробили рекомендації семінару.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
106
389
1451
7327
560396
2
0
2