Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Понеділок, 25 05 2020

Навігаційна стежка

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2015"

Ось уже вкотре педагоги нашого району досягли високих результатів на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

5-6 лютого 15 педагогів області виборювали звання переможця та лауреата в чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Правознавство», «Хімія» та «Образотворче мистецтво». Більшість із них є спеціалістами вищої категорії, з педагогічними званнями «старший учитель» та «вчитель-методист». Двоє - педагоги із Березнівського району це учителі української мови та літератури Великопільської ЗОШ І-ІІ ступенів Лілія Миколаївна Лазуцька та образотворчого мистецтва Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Євтушок Алла Адамівна. Вони стали лауреатами у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Українська мова і література».

Із матеріалами представленими на Конкурс могли ознайомитися всі охочі на персональних сайтах учасників. Зазнали суттєвих змін і конкурсні випробування, і це нововведення дало можливість кожному вчителеві всебічно розкрити свій науковий і творчий потенціал. Кожен етап конкурсу був по-своєму цікавим, творчим, креативним.

P1040003

Завдання третього етапу другого туру найбільш яскраво відобразило педагогічну професійність учителя. Першим випробуванням стала тестова фахова контрольна робота, що перевіряла знання предмета, а також новий конкурс – освітній проект. Кожен учитель протягом години працював над створенням проекту з предмету, описуючи кожен його етап аж до очікуваних результатів. Усі конкурсанти показали вміння працювати з інтернет-джерелами, добирати необхідну інформацію, систематизувати матеріал, використовувати форми роботи, які б зацікавили сучасного учня. Зрозуміло, що таку роботу може виконати лише той, для кого учнівські проекти стали частиною педагогічної діяльності, тому приємно, що всі учасники зуміли справитися з поставленим перед ними завданням.

Конкурсанти демонстрували свою майстерність під час проведення уроків, на яких вони проявили неабиякі здібності для того, щоб максимально швидко адаптуватися до «нових» учнів, знайти з ними спільну мову, а також проявити гнучкість при виборі форм та методів співпраці під час уроку.

Новизною цьогоріч на конкурсі було - презентація свого особистого блогу в мережі Інтернет, як зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської обласної держадміністрації Таргонський Г.М. – «саме такими новітніми підходами у своїй педагогічній діяльності і повинен володіти сучасний вчитель».

Із вітальним словом до конкурсантів звернулися Савчук О.І., заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації; Павлюк С.І., заступник голови Рівненської обласної ради; Таргонський Г.М., начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації; Левицька С. О., голова постійної комісії Рівненської обласної ради з питань освіти, науки, культури і духовності; Лавренчук А.О., в. о. ректора Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти до привітань долучився Кравець Ю.І., голова обласної ради профспілки працівників освіти і науки.

Привітали лауреатів конкурсу «Учитель року - 2015» начальник управління освіти, молоді та спорту Березнівської РДА Ковальчук Г.Р., завідувач районного методичного кабінету Мельничук Л.С.

Изображение 063

 Изображение 050

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
87
918
1005
15434
585332
6
0
6