Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 23 09 2020

Навігаційна стежка

Семінар вчителів математики в Городищенській ЗОШ

30 квітня 2015 року на базі Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів математики з теми «Формування позитивної мотивації до пізнавальної діяльності, потреби в самопізнанні, самореалізації та самовдосконаленні учнів».

МЕТА: ознайомити з досвідом роботи вчителів математики Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з питань формування позитивної мотивації до пізнавальної діяльності, потреби в самопізнанні, самореалізації, самовдосконаленні учнів та ролі професіоналізму вчителя. У роботі семінару взяли участь 40 вчителів математики з різних загальноосвітніх навчальних закладів району.

Учасників семінару директор Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гурінчук Л. Є. ознайомила з візитною карткою-презентацією «Сьогодення навчального закладу».

P4302692

На семінарі розглянуті питання: урок основа навчального процесу (Мельничук Л.С., завідувач районного методичного кабінету; роль професіоналізму вчителя у формуванні позитивної мотивації до пізнавальної діяльності, потреби в самопізнанні, самореалізації та самовдосконаленні учнів» (панорама інновацій) (Гурин Н.С., заступник директора з навчально-виховної роботи Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів).

P4302666

Проведені уроки «Розв’язування рівнянь та задач за допомогою рівнянь», 6 клас; «Сума кутів трикутника», 7 клас (Савчук В. Я., Курильчик В.В., вчителі математики), позакласний захід «Математичний ярмарок» (Ціпан О. Г., вчитель математики) з метою відвідування: створення на уроках ситуації захопленості та зацікавленості навчальним матеріалом, роль емоційних методів мотивації навчання, показали високий рівень особистої зацікавленості учнів.

P4302648

З метою підняття якості математичної освіти, рівня викладання предмета в загальноосвітніх навчальних закладах, підготовки вчителів до роботи з обдарованими дітьми проведено майстер-класи щодо розв’язування олімпіадних задач за класами:
  • 6-7 класи – Ширко Тамара Федорівна., учитель математики Березнівської гімназії;
  • 8-9 класи – Цимбалюк Володимир Федорович, учитель математики, учитель методист Березнівськогонавчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступеня»;
  • 10-11 класи – Мотруніч Тетяна Володимирівна, учитель математики, учитель методист Березнівської гімназії;
  • Цвенюк Олена Борисівна, учитель математики Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступеня»

P4302672

P4302676

Під час роботи вчителі обговорили такі питання:
  • методика розв’язування олімпіадних завдань з логічним навантаженням;
  • методика розв’язування задач на побудову геометричних фігур;
  • лінійні діафантові рівняння у шкільній тригонометрії;
  • проведення ДПА у 9, 11 класах.

Усі присутні вчителі отримали методичні рекомендації.

P4302674

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
73
365
772
7426
636252
1
0
1