Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 27 05 2020

Навігаційна стежка

Засідання районного семінару-практикуму учителів образотворчого мистецтва та художньої культури

Без творчого пошуку немає справжнього мистецтва…

28 квітня 2015 року проходило засідання районного семінару-практикуму учителів образотворчого мистецтва та художньої культури з тем «Сучасні методи формування інформаційної компетентності учнів на уроках мистецтва», «Формування у старшокласників естетичного ставлення до мистецтва у процесі вивчення художньої культури на прикладі вивчення художньої культури рідного краю».

Під час відкритого мікрофону учасники коротко представили свій авторський портрет, творчо пройшло знайомство з молодими колегами, які вперше відвідали семінар. Учасники опрацювали питання, що стосуються сучасних методів формування мистецької та інформаційної компетентності учнів на уроках мистецтва.

IMG 2629

«Велика» історія України цілком вибудувана на подіях, фактах, що відбувалися у конкретних регіонах. Проте, «малій» історії відводиться роль самостійного автентичного доповнення до «великої». Діюча навчальна програма, передбачаючи проведення уроків з історії, культури рідного краю відводить їм не перше місце. Ці уроки, як правило, проводяться після вивчення конкретних тем (підтем). Проте, існує інший шлях, коли історія рідного краю, її культурні надбання вивчаються на уроках художньої культури, де можна більш конкретно познайомити учнів з даними темами.

IMG 2632

IMG 2633

IMG 2634

Березнівщина - край, багатий на культурну спадщину - сукупність успадкованих від попередніх поколінь об’єктів, що донесли до нашого часу цінності археологічного, етнографічного, історичного, мистецького, наукового і художнього значення, які є скарбницею української культури. І тут, у Маринині, з давніх-давен селилися люди, вирувало життя, відбувалися важливі історичні події, залишили пам’ять про себе наші предки. Тому, на уроках художньої культури, кожен учитель нашого району старається відродити частинку минульщини, культуру, традиції тих часів, звичаї, обряди, донести до кожної дитини вагоме значення того, що відбувалося давно і прищепити любов до культурної спадщини свого народу, його історії.

IMG 4365

Тому, Комар М.Г. – учитель мистецтва (Марининська ЗОШ І-ІІІ ступенів) під час педагогічного подіуму запропонувала учасникам віртуальну екскурсію навчальним закладом, провела відео екскурсію «Стежками Надслучанської Швейцарії». Були переглянуті та проаналізовані відеоуроки з художньої культури - «Подорож пам’ятними місцями рідного краю» та образотворчого мистецтва – «Створення декоративного панно «Моя країна - Україна».

Учасники, після перегляду відеоматеріалів взяли участь у практичній частині – тестування з теми.

Педагоги мали нагоду познайомитися із досвідом роботи учасників та лауреатів районного/обласного конкурсу «Учитель року – 2015», у номінації «Образотворче мистецтво» під час презентації майстер-класів та ознайомлення з блогами Євтушок А.А., учителя Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гречки В.П., учителя образотворчого мистецтва Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Яреми С.М., учителя образотворчого мистецтва Малинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Ото ж, завдання, які стояли на початку семінару педагоги виконали – підвищили фаховий рівень з питань розвитку творчих можливостей учнів та діяльнісного підходу до вивчення і відновлення культури рідного краю, ознайомилися із досвідом роботи колег, зуміли активізувати творчу діяльність з питань використання мистецьких надбань рідного краю на уроках мистецтва.

IMG 4369

IMG 2628

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
342
951
2211
16640
586538
1
0
1