Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 19 02 2020

Навігаційна стежка

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек.

Щодня бібліотекарі самовіддано працюють на благо сучасних та майбутніх читачів. У сучасній бібліотеці нові форми обміну інформацією гармонійно поєднуються з класичною бібліотечною практикою, вдумливою роботою з книгою, що забезпечує живий зв’язок часів та поколінь.

Бібліотека - справжній культурний центр, у якому не лише зберігаються книги та періодичні видання, а й постійно відбуваються різноманітні науково-освітні та мистецькі заходи, тематичні та художні виставки, організовані невтомними працівниками публічно-шкільних бібліотек, справжніми патріотами своєї справи.

Шановні бібліотекарі!

Прийміть щирі вітання та слова вдячності за вашу благородну місію, за внесок у розвиток інтелектуального потенціалу підростаючого покоління.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті у мирі, любові та злагоди!

Нехай Віра, Надія, Любов та їх мати Софія посилає Вам мир, спокій, віру, надію у стабільне майбутнє, великої поваги і любові від друзів, колег та рідних!

den bibliotek

З повагою

- Бойчук Н.К., начальник управління освіти, молоді та спорту Березнівської райдержадміністрації
- Мельничук Л.С., завідувач Комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет» Березнівської районної ради
- Якимець І. І., голова Березнівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України
- Шнайдер Т.А., методист Комунальної науково-методичною установою «Березнівський районний методичний кабінет» Березнівської районної ради
- Мазур Г.П., завідувач бібліотекою Комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет» Березнівської районної ради

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
43
331
604
5373
549703
2
0
2