Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 27 05 2020

Навігаційна стежка

За досвідом – до столиці

24-25 вересня 2015 року велика команда керівників навчальних закладів Березнівського району, очолювана начальником управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Бойчук Н.К., головою районної ради профспілки працівників освіти і науки Якимцем І.І., взяла участь у семінарі «Від села до міста» на базі навчальних закладів м.Києва членів Міжнародного освітянського «Партнер»-клубу.

З 2011 року дійсним членом Міжнародного освітянського «Партнер»-клубу є Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 на чолі з директором Боровцем В.І. Девіз клубу – партнерство заради освіти високого рівня. Його членами є провідні навчальні заклади України, а також США, Китаю, Канади, Аргентини, Росії, Білорусі, Латвії, Молдови та інших держав. Очолює клуб народний учитель України, кандидат педагогічних наук, директор Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету ім. Т.Шевченка Г.С. Сазоненко. Саме при підтримці Галини Стефанівни керівники навчальних закладів району мали можливість ознайомитися з творчими здобутками освітніх закладів м. Києва - членів Міжнародного освітянського «Партнер»-клубу, флагманів освіти України.

Наше знайомство почалося із Фінансового ліцею м. Києва, який має давні традиції та сучасні новаторські тенденції в організації навчально-виховного процесу. Фінансування закладів освіти, шкільний бюджет, менеджмент в освіті, впровадження системи державно-громадського управління освітою – такими були головні теми виступу відмінника освіти України, голови Асоціації керівників шкіл м. Києва, майстра спорту з легкої атлетики, багаторазового переможця чемпіонатів світу та Європи для ветеранів легкої атлетики, директора Фінансового ліцею Шукевича Ю.В. У розмові з головою Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України Усатенко Г.О. піднімалися питання збереження зовнішнього незалежного оцінювання, яке реально забезпечує справедливий доступ до вищої освіти, автономії вищих навчальних закладів, оптимізації мережі шкільних закладів тощо.

Хотівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» - це громадсько - активний навчальний заклад, багатий своїми традиціями, творчими знахідками. Цікавою стала розмова з директором навчального закладу, лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014» у номінації «Директор школи» Неруш Н.В. Вона презентувала для учасників семінару освітньо-мистецький проект «Діячі України» - виставку графічних робіт молодих художників, членів клубу ілюстраторів Pictoric. Це оригінальна серія плакатів про видатних політиків, істориків, діячів науки, культури, мистецтва, України. Завдяки сучасній нестандартній мистецькій подачі проект має зацікавити дітей по-новому подивитись на класичні підручникові образи видатних діячів України.

Географія виставок проекту «Діячі України» вже охопила Львів, Одесу. Вона експонувалася на Книжковому Арсеналі в Києві, міжнародному аеропорту "Бориспіль", Адміністрації Президента України. 23 портрети відомих діячів вже закупили для свого фонду Бібліотека Конгресу США.

20 вересня 2015 року у с. Хотів Києво-Святошинського району з ініціативи директора місцевого НВК Неруш Н.В. та сільського голови Безпечного М.Г. відбувся черговий, вже сьомий фестиваль «Древо роду». Керівники навчальних закладів Березнівщини мали можливість ознайомитися із світлинами великого родинного свята. Пізнання власної історії через культуру, збереження національних традицій, зв’язок поколінь, глибинна духовність та самобутність українського села – саме такі ідеї пропагує Хотівський фестиваль, який став продуктом спільної діяльності школи та громади.

А ще Наталія Василівна організувала для нас незабутню зустріч з українським дисидентом, політиком, громадським діячем, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка в галузі публіцистики та журналістики Левком Лук’яненком.

Другий робочий день ми розпочали із знайомства із матеріально-технічною базою Природничо-наукового ліцею №145 м. Києва. Навчальний заклад, заснований ще у 1962 році, став провідним центром підготовки юних талантів, які формують наукову еліту України. Про перемоги учнів на Всеукраїнських та Міжнародних олімпіадах з природничо-математичних наук, досягнення та проблеми закладу розповів директор Природничо-наукового ліцею №145, заслужений працівник освіти України, лауреат Соросівської премії Левтик М.М. Не залишила нас байдужими цікава зустріч у ліцеї з доктором філософських наук, доцентом, завідувачем відділом теорії та методології природничої й інженерної освіти інституту вищої освіти АПН України Корсаком К.В.
Знайомство із Українським гуманітарним ліцеєм Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка та його керівником Сазоненко Галиною Стефанівною, народним вчителем України, кандидатом педагогічних наук, президентом Міжнародного освітянського «Партнер»-клубу, довело, що базовим принципом управлінської діяльності у цьому закладі є пріоритет вільного розвитку дитини, перехід від традиційного до креативного управління. Заклад працює над проблемною темою « Інноваційність в управлінні акмеологічного навчального закладу». Галина Стефанівна - видатний педагог-науковець, новатор, справжній лідер, мудра і доброзичлива людина з активною життєвою позицією. Це чарівна жінка з особистою шляхетністю, з серцем відданої доньки української землі, життєвим кредо якої є слова Ліни Костенко: «Моя свобода завжди при мені».

Український гуманітарний ліцей – це заклад, який змінює стереотипи, плекає любов до України та допомагає вихованцям досягнути акме. І ми мали змогу переконатися у вершинності освіти цього закладу, відвідавши Будинок вчителя, в якому відбувся публічний захист колективного інтегрованого проекту випускних груп ліцею "Україна-Європа: вчора, сьогодні, завтра".
У житті людини нема нічого випадкового. Напевно, недаремно нас доля звела і поєднала бодай на короткий термін із кращими керівниками навчальних закладів України та їх колективами. Адже де б учитель не працював: у селі чи в місті, ми маємо разом працювати заради спільної мети - наших дітей, майбутнього України.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
248
951
2117
16546
586444
6
0
6