Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 30 09 2020

Навігаційна стежка

Національно-патріотичне виховання на уроках іноземної мови

Національно-патріотичне виховання учнів початкових класів здійснюється у процесі навчально-пізнавальної діяльності як провідної шляхом внесення ціннісних складових у зміст навчальних предметів, відведення належного місця «спільно-взаємодіючій діяльності» як на уроках, так і в позаурочний час; гуманізації взаємин у системах «учитель-учень», «учень - учень»; використання вчителем демократичного стилю спілкування з учнями; створення умов для творчої самореалізації кожної особистості.

Без вивчення рідної культури й мови неможливе вивчення іноземної мови. Усвідомлення загальнолюдських цінностей – невід'ємна частина розвитку почуття національної самобутності. Вивчаючи разом з мовою життя інших країн, школярі порівнюють отриману інформацію з життям рідної країни. Завдяки такому порівнянню вони вчаться бачити успіхи своєї країни і її проблеми, поважати й цінувати традиції й звичаї свого народу. Почуття національної гідності зміцнюється, коли учні вільно можуть розповісти іноземним гостям про свою оселю, родину, країну, свій край, його історію, про цікаві географічні маршрути, про наукові досягнення, про твори мистецтва, про традиції й звичаї.

Відповідно до нових Державних стандартів освіти, нових навчальних програм використання регіонального компонента змісту уроків іноземної мови стає пріоритетним. Це змінює ставлення до регіональних знань і спонукає вчителів іноземної мови до пошуків можливих шляхів інтеграції навчально-виховного процесу.

Патріотизм зароджується разом із формуванням родинних почуттів до своєї сім’ї: матері, батька, бабусі, дідуся, родичів. Ото ж, відповідно до рекомендацій МОН України на уроках англійської мови у 1 класі провідною темою є, безумовно, тема «Сім’я», упродовж якої учні розповідають про своїх найближчих людей і родинне коло. Діти вивчають слова, вирази, вчаться за вербальними опорами складати речення, розповідь про членів родини, слухають аудіо додаток з носієм мови, відтворюють почуте, вивчають невеликі вірші, пісні, грають в інтерактивні ігри на родинну тематику. І таким, чином, на уроках іноземної мови учні також вчаться бути справжніми маленькими громадянами своєї України, поважати, цінувати і оберігати свою культуру, традиції, народ, країну, сім’ю засобами іноземної мови.

SAM 0503

Нещодавно учні 1 класу Березнівського НВК «ЕГЛ-ЗОШ І – ІІ ступенів» під час вивчення теми «Моя сім’я, друзі» виготовляли з допомогою батьків та учителів чудові проекти – «My Family Tree»- «Моє родинне дерево». А під час захисту міні-проектів учні розповідали з великою повагою на англійській мові про своїх батьків, дідів.

SAM 0450

Учителі іноземної мови намагаються виховувати в учнів почуття добра й поваги один до одного, позитивного ставлення до народу, що говорить іноземною мовою, його культури, зберігаючи повагу до свого народу, любові до Батьківщини й рідної мови та віри в майбутнє своєї країни.

DSCN4687

Знання, які учні отримують на уроках іноземної мови учителі намагаються подати через призму знань, сформованих у процесі оволодіння рідною культурою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
308
544
1301
10212
639038
3
0
3