Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 23 09 2020

Навігаційна стежка

Семінар-практикум вчителів хімії району на базі Яринівської ЗОШ

Згідно циклограми методичної роботи з педагогічними та керівними кадрами районного методичного кабінету 22 жовтня 2015 року на базі Яринівської ЗОШ І-ІІ ступенів був проведений семінар-практикум вчителів хімії району з теми «Сучасний урок – основа ефективної та якісної освіти».

На семінарі були присутні вчителі хімії загальноосвітніх навчальних закладів району, для яких директор школи Хіміна Л.Ф. провела екскурсія по навчальних приміщеннях та музеї навчального закладу, який має статус «зразкового».

Вчителем Яринівської ЗОШ Плескач Н.В. був проведений відкритий урок у 7-му класі з теми «Метали й неметали. Металічні та неметалічні елементи. Багатоманітність речовин». На уроці вчитель застосувала різноманітні інноваційні форми та методи викладання, використовувала інформаційно-комунікаційні технології при вивченні нового матеріалу та повторенні вивченого матеріалу у вигляді тестування. На уроці також мав місце хімічний експеримент.

DSCN3807

Колегам був презентований досвід вчителя хімії Друхівської ЗОШ Герасимчук К.А. «Використання інтерактивних технологій під час викладання хімії в умовах освіти для сталого розвитку».

В рамках педагогічної майстерні вчитель хімії Білківської ЗОШ Зайко Н.Л. зосередила увагу присутніх на активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках хімії.

Керівник методоб’єднання Тонконоженко О.Я. та вчителі хімії обмінялися також досвідом з методики підготовки учнів до участі в інтелектуальних конкурсах з хімії. Вчитель Орлівської загальноосвітньої школи Одейчук О.В. поділилася враженнями після участі в роботі обласного науково-методичного семінару з хімії на базі Дубенського району.

DSCN3840

Щодо організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії доповів методист районного методичного кабінету Штиба О.С.

DSCN3829

За круглим столом вчителі хімії району мали змогу поділитися масою позитивних вражень і сучасних можливостей при викладанні предмету, побачених в Яринівській ЗОШ.

DSCN3810

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
84
365
783
7437
636263
1
0
1