Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Неділя, 23 02 2020

Навігаційна стежка

Засідання семінару-практикуму вчителів математики в Орлівській ЗОШ

28 жовтня на базі Орлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання семінару-практикуму «Формування професійно–педагогічної компетенції учителя математики в умовах реформування освітньої галузі».

Метою семінару було підвищення рівня професійної компетентності вчителів математики, здійснення інформаційно-методичного і змістово-технологічного супроводу та познайомити учасників семінару з проблемою розвитку педагогічної компетенції при навчанні математики в умовах реформування освітньої галузі. Програма семінару включала різні форми роботи. Це і науково-методичне інформування, презентації, і майстер-клас з елементами тренінгу та представлення блогів.

IMG 5771

Учасників семінару привітала заступник директора школи Покотило В.І. і ознайомила їх з досвідом, перспективами та проблемами розвитку освітянського простору Орлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та сучасними підходами до організації методичної роботи як засобу розвитку та саморозвитку особистості вчителя.

IMG 5778

IMG 5813

Під час проведення семінару розглянуті питання: система методичної роботи з формування професійно–педагогічних компетенцій учителів математики, запровадження електронного вчительського портфоліо як ефективного інструменту фахового вдосконалення (Мельничук Л.С., завідувач РМК); сучасні педагогічні технології в творчій лабораторії вчителів математики Орлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (Осійчук І.В. учитель математики); використання традиційних та інноваційних форм у позакласній роботі з математики (Хильчук Л.Ф., учитель математики, фізики). Огляд науково-методичної літератури та поповнення теоретичної бази підготувала вчитель математики Осійчук І.В. Особливу увагу у своїй презентації Інна Валентинівна звернула на використання сайтів Інтернету не тільки у підготовці уроків, семінарів, математичних тижнів, але й у самопідготовці вчителя.

IMG 5793

IMG 5777

На майстер-класі з елементами тренінгу психолог школи Коваль О.О. ознайомила присутніх зі структурою тренінгу як інтерактивною формою навчання і провела практичне заняття «У колі успіху».

Переможець районного конкурсу «Вчитель року-2015», вчитель історії та правознавства Орлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ясковець Світлана Миколаївна у ході майстер-класу презентувала роботу блогу з теми «Використання інформаційно-комунікативних технологій як засіб підвищення пізнавальної активності учнів».

IMG 5791

IMG 5795

Лауреат обласного конкурсу «Вчитель року-2014», вчитель трудового навчання Орлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хильчук Олена Олександрівна провела майстер-клас з теми «Використання комп’ютерних технологій на уроках».

Учасники семінару ще раз переконалися в тому, що підтримання бажання вчитися вимагає зміни способів і форм сприйняття нового, створення різних ситуацій для застосування вивченого. Виховання інтересу передбачає реалізацію багатьох методичних прийомів, пошук і застосування різних технологій навчання, а головне – невтомну вчительську працю, самовдосконалення і самоосвіту.

За «круглим столом» підведено підсумки та вироблено методичні рекомендації.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
124
273
2408
6910
551240
3
0
3