Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 27 05 2020

Навігаційна стежка

Семінар-практикум учителів іноземних мов у Яринівській ЗОШ

Інновації випробовуємо не останні…

Розвиток системи освіти вимагає від педагогічної науки й практики вивчення і впровадження нових методів навчання і виховання дітей. То ж не стоять осторонь від впровадження і апробації інноваційних технологій учителі іноземної мови.

Досвід учителів іноземної мови підтверджує, що процес навчання - це не автоматичне вкладання навчального матеріалу в голову учня, а це напружена розумова робота дитини та її власної активної участі в цьому процесі. Учителі впевненні, що досягнути успіху можна лише тоді на своїх уроках, коли розумієш, що дітям подобається усе нове і цікаве.

Сучасні вчителі розуміють, що одна й та ж модель, форма проведення уроків не дає можливості дітям розкрити себе повністю, зупиняє розвиток творчого потенціалу навчання і виховання, особливо, коли це є урок іноземної мови.

Ото ж, після діагностування учителів, з якими темами і технологіями вони бажають працювати у цьому навчальному році на семінарах-практикумах, методичних об‘єднаннях були наступні – інновації на уроках іноземної мови (зокрема – хмарні технології), також для підвищення самоосвіти учителя – створення власних блогів, сайтів, де б можна було обмінятися досвідом з даних питань.

DSC04182

На базі Яринівської ЗОШ І-ІІ ступенів 30.10.2015 року був проведений районний семінар-практикум учителів іноземних мов з теми «Глобальна мережа інтернет як потужний ресурс для учителя і учня при викладанні та вивченні іноземної мови». Учасниками стали - вчителі англійської, німецької та французької мов Березнівського району.

DSC04183

Керівник закладу Хіміна Л.Ф. ознайомила присутніх з навчально-матеріальною базою школи. Учитель історії Чепурко Н.С. провела змістовну екскурсію про розвиток освіти в с.Яринівка у шкільній кімнаті-музеї.

DSC04179

Необхідність впровадження нових інформаційних технологій в усі сфери людської діяльності стає все більш значущою. Сучасну школу важко уявити без комп’ютерного класу. Перед вчителями іноземної мови постає важливе завдання: підвищити зацікавленість до вивчення іноземної мови, розвивати творчі здібності учнів, формувати інформаційну культуру засобами іноземної мови.

Одним із завданням семінару було: створити умови практичного опанування іноземної мови для кожного учня, вибрати такі методи навчання, які б дозволили кожному учневі проявити свою активність, свою творчість, активізувати пізнавальну діяльність учня в процесі вивчення іноземної мови.

Зараз учителі мають можливість на уроках іноземної мови за допомогою Інтернету вирішувати цілий ряд дидактичних завдань: формувати навички і уміння читання, аудіювання, використовуючи матеріали глобальної мережі; удосконалювати уміння письмової мови школярів; поповнювати словниковий запас; формувати у школярів мотивацію до вивчення іноземних мов.

Творчо працюючі учителі навчальних закладів району взяли активну участь у теоретичній та практичній частинах семінару. Ільчук М.П., Марковець О.С. (Березнівський НВК «ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступенів»), Мазепа Л.М.(Кам’янська ЗОШ І-ІІ ступенів), Бецько Р.І. (Моквинський НВК «Гімназія-ЗОШ І ступеня»), Протасевич Л.К. (Березнівська зОШ І-ІІІ ступенів №2), Кравчук О.В. (Зірненська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Петренко А.І.(Березнівська гімназія) презентували професійну діяльність, визначили роль комп’ютерних, хмарних технологій та мультимедіа у навчанні іноземних мов.

Учителі Яринівської ЗОШ І-ІІ ступенів Радіо Н,В, та Ляховська Т.Д. запропонували фрагменти відеоуроків із використанням інформаційно-комп’ютерних технологій (урок англійської мови в 2 класі «Моя сім’я», урок німецької мови у 9 класі «Екологічні проблеми в світі»). Завдання до перегляду і після було для учасників таким: переглянути, проаналізувати, отримати поради щодо подальшого використання технологій у навчально-виховному процесі, які були запроваджені у фрагментах уроків. Таким чином, учасники зробили висновок, що використання інноваційних педагогічних технологій на уроках іноземної мови сприяє зміні моделі поведінки між учителем та учнями, допомагає розвивати навики мислення, здібності та можливості учнів, дозволяє застосовувати ці ж технології у повсякденному житті.

Учасники семінару-практикуму обговорили актуальні проблеми щодо системного викладання іноземної мови (традиційні і інноваційні методи навчання), зокрема акцентували увагу на використанні інтернет-ресурсів. Адже всесвітня мережа інтернет стає невід’ємною частиною у вивченні іноземної мови і може бути як:
  • засіб автентичного спілкування з носіями мови;
  • обмін інформацією між навчальними закладами;
  • участь в онлайн-конференціях.

Порушувалися питання щодо участі учнів 11 класів у зовнішньому незалежному оцінюванні з предмета, презентувалася учасникам низка вправ, завдань, які пропонують різні сайти як іноземні, так і вітчизняні для використання у підготовці до даного заходу.

Учасники мали змогу ознайомитися із блогами учителів іноземної мови - як зразком створення власних блогів, сайтів.

Отже, поєднання традиційних методів і підходів з деякими новітніми тенденціями значно підвищують і оптимізують активність й продуктивність учнів у процесі вивчення іноземної мови. Тому, актуальним є подальший пошук нових технологій, методик і застосування їх у навчально-виховному процесі з іноземної мови вчителями іноземної мови нашого району.

DSC04186

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
242
951
2111
16540
586438
4
0
4