Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Субота, 26 09 2020

Навігаційна стежка

Майстер-клас заступників директорів з навчально-виховної роботи в Кам'янській ЗОШ

13 листопада 2015 року на базі Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся майстер-клас заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Нові підходи до організації методичної роботи шкільного методичного кабінету в умовах освіти для сталого розвитку».

Метою майстер-класу було сприяння оволодінню слухачами прийомами та методами досвіду роботи заступника директора з навчально-виховної роботи та активізація пошуково-дослідницької діяльності.

Проблема: Ситуація успіху у роботі заступника директора з навчально-виховної роботи, шляхи її створення в умовах освіти сталого розвитку.

DSCN0081

З експрес-портретом навчального закладу познайомив учасників М.М.Калюта, директор Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Березнівської районної ради.

Твої перспективи. Практично-методичні поради заступникам: Як створити ситуацію успіху? Які характеристики ситуації успіху? Такі настанови надала Л.С. Мельничук, завідувач комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет» Березнівської районної ради.

DSCN0073

Учасники майстер-класу взяли участь у методичному діалозі визначення напрямків роботи слухачів з реалізації проблеми «Ситуація успіху у роботі заступника директора з навчально-виховної роботи, шляхи її створення в умовах освіти сталого розвитку». Майстер-клас з теми «Нові підходи до організації методичної роботи шкільного методичного кабінету в умовах освіти для сталого розвитку» провела О.І. Козлюк, заступник директора з навчально-виховної роботи Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, досвід якої вивчався районним методичним кабінетом упродовж 2013-2015 років. Слухачі заходу відвідали відкриті уроки англійської мови у 5 класі «Їжа» (Л.М.Мазепа, вчитель англійської мови, спеціаліст І категорії), географії у 7 класі «Південна Америка. Географічне положення та історія досліджень материка» (Г.М.Бебко вчитель географії, спеціаліст вищої категорії).

DSCN0085

З презентацією проекту «Школа сталого розвитку» виступив Д.М. Фабіанський, заступник директора з навчально-виховної роботи Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

DSCN0079

У методичному постскриптумі «Цікаві думки» (Я – тобі, ти - мені. Проблеми, що потребують спільного розв’язання. Чому можна навчитися у своїх колег?) взяли участь слухачі майстер-класу.

На закінчення Л. С. Мельничук, завідувач комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет» Березнівської районної ради, підвела підсумки роботи майстер-класу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
228
282
1711
8365
637191
3
0
3