Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 12 08 2020

Навігаційна стежка

Засідання управлінського університету керівників опорних навчальних закладів в Малинській ЗОШ

02 грудня 2015 року на базі Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося засідання управлінського університету керівників опорних навчальних закладів освітніх округів з теми «Роль освітнього округу у підвищенні якості освіти».

Мета засідання семінару-практикуму – продемонструвати ефективний досвід організації управлінської діяльності щодо теоретичних і практичних аспектів управління освітнім округом; ознайомлення із змістом і формами методичної роботи в Малинському освітньому окрузі; вироблення методичних рекомендацій щодо підвищення ефективності діяльності освітніх округів та накреслення пріоритетних завдань загальноосвітніх навчальних закладів із розглянутого питання.

Із вступним словом до присутніх звернулися завідувач районного методичного кабінету Лідія Мельничук спрезентувала напрацьований досвід роботи щодо науково-методичного супроводу інноваційних підходів до організації методичної роботи з педагогічними кадрами в базових закладах освітнього округу.

DSCN6745

DSCN6764

Директор школи Миронець Наталія Миколаївна ознайомила присутніх із здійсненням науково-методичного супроводу управлінських дій щодо створення та забезпечення функціонування освітніх округів . Учасники засідання семінару-практикуму взяли участь у «Методичному лекторію директора школи» з питань: опрацювання законодавчих документів; положення про освітній округ; концепція профільної освіти; примірне положення про класи з поглибленим вивченням окремих предметів у загальноосвітньому навчальному закладі; структура діяльності освітнього округу; алгоритм управлінських дій щодо створення та забезпечення функціонування освітніх округів; форми контролю, його узагальнення в суб’єктах освітнього округу; планування роботи опорного закладу освітнього округу.

У ході висвітлення питання професійне зростання вчителя в системі інноваційної діяльності через роботу структурних методичних підрозділів Ковбар Олег Дмитрович, заступник директора з навчально-виховної поінформував учасників семінару-практикуму про сучасні концепції профільного навчання в школі, висвітлив його організаційно-педагогічні умови (зміст, форми та методи), ознайомив присутніх із сучасними підходами до участі у освітніх проектах.

В умовах сьогодення надзвичайно важливим і актуальним є формування у молоді патріотичної свідомості та національної гідності, тому нині, як ніколи, потрібні нові підходи, нові шляхи до виховання патріотизму як почуття і як базової якості особистості. Саме з такою метою напередодні Дня захисника України, під час практичного модуля, керівникам опорних навчальних закладів освітніх округів Булейко Анатолій Максимович, заступник директора з навчально-виховної роботи провів військово-спортивну гру «Нумо, хлопці-козаки!» серед учнів допризовного віку шкіл Малинського освітнього округу.

DSCN6775

DSCN6790

Із метою визначення пріоритетних напрямків роботи навчальних закладів району та особливостями соціально-педагогічного супроводу учнів, педагогів, батьків в умовах освітнього округу виступила Рудковська Валентина Вікторівна, практичний психолог Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У методичному полілозі керівникам проведено віртуальне знайомство із закладами Малинського освітнього округу.

DSCN6814

DSCN6832

Підсумок засідання семінару-практикуму відбувся у формі ранжування, де учасники вибрали для свого освітнього округу такий вид діяльності, який сприятиме розвитку закладів освіти району на шляху інтеграції до національного та глобального освітнього простору.

Учасники ознайомилися з виставкою «Керівнику ЗОШ - про освітній округ»: матеріалами періодичної педагогічної преси про організацію роботи освітніх округів; нормативними документами МОН України щодо організації роботи освітніх округів; зразками планування роботи опорних закладів освітніх округів.

DSCN6862

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
187
248
696
4748
623678
1
0
1