Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Субота, 22 02 2020

Навігаційна стежка

Засідання школи менеджменту для керівників ЗНЗ в Балашівському НВК

Інноваційна управлінська діяльність керівника ЗНЗ розглядається як така, що задовольняє специфіку діяльності керівника закладу освіти в ринкових умовах, забезпечує адаптацію педагогічного колективу до якісно нових умов, конкурентоспроможність і розвиток закладу освіти через постійне генерування ідей та їх реалізацію як інноваційних процесів.

23 грудня 2015 року відбулося засідання школи менеджменту для керівників загальноосвітніх навчальних закладів з теми «Інноваційний підхід до управлінської діяльності: досвід та перспективи» на базі Балашівського навчально-виховного комплексу «Колегіум – загальноосвітня школа І–ІІ ступенів».

Мета семінару стало визначення цілісності системи науково-методичної роботи, яка ґрунтується на особистісно-орієнтованому підході і спрямована на розвиток професійної компетентності; стимулювання самоосвіти організаторів та керівників навчально-виховного процесу; здійснення науково-методичного супроводу інноваційних процесів, що допомагає керівникам шкіл і педагогічним колективам переходити на новий рівень діяльності, який задовольнив би соціум та особистість; забезпечення консультування педагогічних працівників із проблем сучасного розвитку освіти, організації навчально-виховного процесу; створення сприятливих умов для розвитку педагогічної майстерності, творчої ініціативи педагогічних працівників, удосконалення форм і методів підвищення їхньої кваліфікації в міжкурсовий період; удосконалення організації діяльності закладів освіти, підвищенню ефективності процесів навчання та виховання в умовах упровадження нових державних стандартів освіти; ознайомлення з досвідом роботи Балашівського навчально-виховного комплексу «Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» щодо застосування інноваційних технологій в управлінні навчальним закладом в умовах модернізації системи освіти з урахуванням сучасного інформаційного середовища та перспектив професійної самореалізації педагогічних працівників.

IMG 0068

На науково-практичному семінарі директори ознайомилися з певними засадами інноваційної управлінської діяльності керівника ЗНЗ. Інформаційне забезпечення управління є актуальною і багатоаспектною проблемою, оскільки управління завжди пов’язане зі збором, генерацією, обробкою, аналізом та використанням інформації.

З питаннями «Особливості управлінської та контрольно-аналітичної (експертної) діяльності для забезпечення ефективної діяльності розвитку загальноосвітніх навчальних закладів» ознайомила Мельничук Л. С., завідувач районного методичного кабінету; «Принципи, методи і функції інноваційного управління навчальним закладом» Драганчук А. В., директор Балашівського навчально-виховного комплексу «Колегіум-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»; «Освітній моніторинг як механізм управління сучасним навчальним закладом» та «Управління розвитком професійної компетентності та педагогічної майстерності педагога» Боровець В. О., Боровець В.І., заступники директора з навчально-виховної роботи Балашівського навчально-виховного комплексу «Колегіум - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів».

IMG 0098

Учасники семінару відвідали фрагменти уроків: математики у 10-А класі, вчитель Грицик Г.Ф., астрономії в 11-А класі, вчитель Іванчук Р.А., української мови у 8-Б класі, вчитель Рибчинська М.С., української мови у 5-Б класі, вчитель Романович В.Ф., читання у 4-А класі, вчитель Мелянчук Т.І., математики у 3-Б класі, вчитель Іванчук В.І., природознавства у 2-А класі, вчитель Ярошик О.М. та фрагменти гуртків: історико – краєзнавчого, керівник Мороз О.Д., греко – римської боротьба, керівник Ротов С.В., баскетболу, керівник Деркач М.В., хореографії, керівник Мазепа Н.В., «Козацький гарт», керівник Мориконь О.М., «Початкове технічне моделювання», керівник Журавель М.А.

IMG 0063

IMG 0069

IMG 0075

Під час семінару була проведена коментована педагогічна виставка літератури та творчих напрацювань учителів Балашівського навчально-виховного комплексу «Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» «Реалізація інновацій в умовах освіти для сталого розвитку».

Між учасниками семінару проведені методичний полілог «Інноваційні форми професійного розвитку та управлінської компетентності керівників ЗНЗ» та методичний діалог «Секрет успіху методичної роботи».

IMG 0084

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
138
358
1882
6651
550981
2
0
2