Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 26 02 2020

Навігаційна стежка

"Один в полі – не воїн"

Ця одвічна істина актуальна і в освітянській галузі. Нещодавно, 22 січня 2016 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася чергова робоча нарада з керівниками науково-методичних структурних підрозділів з початкового навчання. Метою наради були аналіз науково-методичної діяльності учителів початкових класів у І семестрі та підготовка до якісного проведення науково-методичних заходів у ІІ семестрі 2015-2016 н.р.

Такі заходи забезпечують дотримання Закону України «Про освіту» в частині самоосвіти вчителів з метою підвищення їхньої педагогічної кваліфікації у міжатестаційний період.

До організації роботи були запрошені висококваліфіковані учителі початкових класів, зокрема Цильке Л.О., учителя-методиста Березнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, керівника авторської творчої майстерні з теми «Ефективність використання методів і прийомів інтерактивного навчання на уроках у початковій школі»; Фурсяк О.М., учителя-методиста Березнівського НВК «ЗОШ І ступеня - ДНЗ», керівника авторської творчої майстерні з теми «Реалізація розвивального принципу навчання на уроках у початковій школі»; Соловей Н.Л., учителя-методиста Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівника майстер-класу з теми «Формування ключових компетентностей учнів початкових класів шляхом застосування інтерактивних форм роботи»; Плескач І.Г., учителя-методиста Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівника школи педагогічного досвіду; Лопачук О.В., старшого учителя Березнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, керівника Центру Гуманної Педагогіки; Бойчук С.Г., старшого учителя Орлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівника школи конкурентоспроможного фахівця. Це команда професіоналів, які власним прикладом допомагають колегам району у творчому їх зростанні та створюють психолого-педагогічний комфорт у початковій ланці.

P1010259

За результатом їхньої роботи науково-методичною радою КНМУ «Березнівський районний методичний кабінет» схвалюються до друку інтелектуальні продукти у вигляді методичних рекомендацій та посібників.

Учасники наради поділилися своїми міркуваннями щодо шляхів підвищення якості знань учнів і якими вони повинні бути та внесли пропозиції щодо організації науково-методичної діяльності учителів початкових класів у ІІ семестрі 2015-2016 н.р. За наслідками наради був складений протокол.

P1010264

М. Рубінс, методист КНМУ «Березнівський районний методичний кабінет»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
256
324
899
7982
552312
4
0
4