Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 19 02 2020

Навігаційна стежка

«Школа як осередок розвитку громади»

22 лютого 2016 року у Кам’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів за участю методиста кабінету координації методичної роботи та управління навчальними закладами Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Климко Л.В., завідувача районного методичного кабінету Мельничук Л.С. проведено ІІ етап самооцінки учасників долучених до реалізації проекту «Розвиток громад в Україні шляхом упровадження програми «Школа як осередок розвитку громади» за Міжнародними стандартами якості діяльності громадсько активних шкіл.

Оцінювання здійснювалося за такими стандартами: лідерство (керівників та представників органів учнівського самоврядування), встановлення партнерства, соціальну інклюзію (рівний доступ до освіти людей з обмеженими можливостями), волонтерство, навчання впродовж усього життя, розвиток громади, залучення батьків, шкільну культуру.

DSCN0066

DSCN0056

Визначені стандарти допоможуть визначити сильні та слабкі сторони школи, потреби у навчанні; зосередити співпрацю з іншими установами, оцінити співпрацю з громадою, визначити загальні принципи діяльності ГАШ та послуги, які надаються на базі навчального закладу.

DSCN0063

Тому робота навчального закладу нині спрямована на залученню усієї громади (батьки, діти, мешканці) до процесу прийняття рішень щодо якості освіти для їх дітей, участі у житті школи, рівень розвитку школи та пріоритети майбутніх дій, відкриття нових перспектив.

DSCN0052

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
56
331
617
5386
549716
1
0
1