Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 26 02 2020

Навігаційна стежка

Засідання Школи становлення конкурентоспроможного вчителя інформатики

19 лютого 2016 року на базі Білківської ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено засідання Школи становлення конкурунтоспроможного вчителя інформатики з теми «Практика впровадження ОС LINUX в навчально-виховному процесі та при вивченні інформатики».

В ході засідання вчителі мали можливість познайомитись з навчально-матеріальною базою навчального закладу, налаштуванням та роботою навчально-комп'ютерного комплексу під управлінням операційної системи Linux.

В практичному модулі засідання був проведений відкритий урок інформатитки у 6 класі з теми: "Форматування символів та абзаців: шрифт, розмір, накреслення, колір, вирівнювання, встановлення відступів абзацу, міжрядкового інтервалу" (вчитель Хилюк М.О.). 

З питанням "Комп’ютерні віруси, як «витвір» програмістського мистецтва" виступив керівник Школи становлення конкурентоспроможного вчителя інформатики Лопачук В.А. 

Методист районного методичного кабінету Штиба О.С. ознайомив присутніх з листами облдержадміністрації та СБУ України щодо захисту державних електронних інформаційних ресурсів та можливостями практичного забезпечення контрольованого доступу учнів до глобальної мережі Інтернет.

Вчителі району також практично побачили переваги та недоліки використання ліцензійних та безкоштовних операційних систем.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
221
324
864
7947
552277
2
0
2