Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
П'ятниця, 07 08 2020

Навігаційна стежка

Районний семінар-практикум для учителів іноземної мови в Кам'янській ЗОШ

На початку весни у березні 2016 року на базі Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувався районний семінар-практикум для учителів іноземної мови з теми «Використання Інтернет-блогів/ресурсів у діяльності вчителя для покращення ефективності викладання іноземної мови».

Привітно зустріли учасників семінару адміністрація закладу (Калюта М.М., Фабіанський Д.М.) та педагоги Мазепа Л.М., Миронець Т.А., Плахотнюк Л.В.

Заступник директора Д.Фабіанський запропонував колегам відвідати навчальні лабораторії учителів-предметників та виховні центри.

IMG 2950

IMG 2951

Одним із завдань семінару було: створити умови практичного опанування іноземної мови для учня, вибрати такі методи навчання, які б дозволили кожному учневі проявити свою активність, свою творчість, активізувати пізнавальну діяльність в процесі вивчення іноземної мови засобами сучасних технологій.

Розпочався захід з практичного блоку – ознайомлення з планом роботи, досвідом роботи учителів кафедри іноземної філології закладу, напрацюваннями учителя, який атестується – Л.М. Мазепи та переглядом уроку з використанням сучасних інформаційних технологій (Classtools.net) з теми «Медицина. Візит до лікаря» у 7 класі. Леся Михайлівна показала різні форми та методи роботи, які відповідали даній технології, що були системно та покроково з’єднані між собою.

IMG 2956

IMG 2967

IMG 2969

Наступна частина – теоретична: виступи учителів з даної теми, де вони ділилися своїми напрацюваннями, використання мережі інтернет при підготовці до уроку. Бо, суттєва роль при цьому належить веб-технологіям, які швидко проникають в усі сфери суспільства, в тому числі і в шкільну освіту, мета якої забезпечити перехід від індустріального суспільства до інформаційно-технологічного через новаторство у навчанні, вихованні та науково-методичній роботі.

Учителі стараються використовувати різні іноземномовні web – сайти, youtube, обмінюється досвідом роботи з того чи іншого питання, у яких є напрацювання і завантажують у мережу інтернет або на власний сайт чи блог, а також черпають інформацію із «Освітнього навігатора» чи порталу «Освіта Рівненщини» (із спільнот Учителі іноземної мови).

IMG 2976

Завершальним був майстер-клас учителя англійської мови Мазепи Л.М. Вона запропонувала учасникам взяти участь у практикумі – розробка власних навчальних ігор до різних етапів уроку за допомогою різних іноземномовних сайтів, на яких пропонуються моделі/зразки тренувальних, навчальних вправ/завдань до уроків.

Учасники семінару-практикуму отримали чимало інформації, продемонстрували креативність, творчий підхід, використання сучасних технологій при викладанні предмета.

Отже, поєднання традиційних методів і підходів з деякими новітніми тенденціями значно підвищують і оптимізують активність й продуктивність учнів у процесі вивчення іноземної мови. Тому, актуальним є подальший пошук нових технологій, методик і застосування їх у навчально-виховному процесі з іноземної мови вчителями іноземної мови нашого району.

IMG 2988

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
81
521
1902
2858
621788
5
0
5