Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 27 05 2020

Навігаційна стежка

Удосконалення фахової компетентності майбутніх керівних кадрів

25 березня 2016 року на базі Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося засідання районної школи кадрового резерву на посади керівників загальноосвітніх шкіл та школи новопризначеного керівника з теми «Сучасні підходи до організації науково-методичної роботи в закладі освіти».

Мета семінару:
  • підвищення методичного рівня, професійної компетентності майбутніх керівних кадрів щодо управлінської діяльності з використанням набутих цінностей систематичного всебічного контролю за навчальним процесом;
  • впровадження висновків і рекомендацій педагогічної науки в масову практику в системі аналізу планування роботи закладу;
  • аналіз результатів науково-методичного супроводу навчально-виховного процесу в начальному закладі.

Учасники семінару опрацювали основні державні акти щодо розвитку освітньої галузі: Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», положень «Про загальноосвітній навчальний заклад», «Про позашкільний навчальний заклад», «Про дошкільний навчальний заклад»; законодавства в галузі освіти в програмі розвитку, річному, помісячному плануванні роботи; ведення ділової документації, інструкцію з діловодства у навчальному закладі. Взяли участь у методичному полілозі «Інноваційні форми професійного розвитку педагогічних працівників ЗНЗ».

DSCN1463

DSCN1515

Коментований аналіз розділів робочого навчального плану, програми розвитку та річного планування провели Петрик Н.Л., Дзюбак Т.В. заступники директора з навчально-виховної роботи Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Слухачів ознайомила із психологічним супроводом професійного зростання педагогічних працівників психолог Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Самойлюк О. В.

Директор Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Огородник Марія Іванівна представила модель роботи загальноосвітнього навчального закладу, запропонувала документацію закладу з розглянутих питань, інформаційно-узагальнюючий матеріал в схемах та таблицях, яким супроводжується навчально-виховний процес в навчальному закладі.

DSCN1536

DSCN1589

Обговоривши теоретичні та практичні проблеми підвищення методичного рівня, професійної компетентності майбутніх керівних кадрів щодо управлінської діяльності з використанням набутих цінностей систематичного всебічного контролю за навчальним процесом; впровадження висновків і рекомендацій педагогічної науки в масову практику в системі аналізу планування зараховані до кадрового резерву стали учасниками презентаційно-дискусійної платформи «Простори взаємодії районного методичного кабінету та шкільних методичних кабінетів щодо підготовки резерву на керівні посади: готуємося так …». Навчальне заняття з учасниками семінару стало ще однією сходинкою у підготовці професійного керівника, його становлення як лідера педагогічного колективу.

Мельничук Лідія Степанівна, завідувач районного методичного кабінету

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
259
951
2128
16557
586455
4
0
4