Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 15 07 2020

Навігаційна стежка

Інтегрований семінар-практикум молодих учителів історії та правознавства в Прислуцькому НВК

13 квітня 2016 року на базі Прислуцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок» відбувся інтегрований семінар-практикум молодих учителів, членів Клубу «Діалог» та районної Школи становлення конкурентоспроможного учителя історії та правознавства з теми: «Розвиток творчої ініціативи та педагогічної майстерності молодих учителів в удосконаленні інтерактивних методів навчання».

Учасники семінару обговорили теоретичні та практичні аспекти ефективного впровадження сучасних методів навчання, організації методичної роботи в освітніх округах, ознайомились з досвідом педагогів Прислуцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок» щодо формування педагогічної майстерності, творчої ініціативи, предметних компетентностей школярів та їх наставників.

Методист районного методичного кабінету Люблінська В.О. розповіла присутнім про інноваційні підходи до науково-методичної роботи в освітньому окрузі як однією з умов підвищення професійної майстерності педагога, підкреслила значення участі молодих педагогів у методичній роботі навчального закладу; виховання культурної, толерантної, естетично багатої та морально-духовної особистості. А також порадила звернутись до педагогічного спадку відомих педагогів: В.О.Сухомлинського та А.М.Макаренка, які відзначали: «Педагогічна майстерність - це високе мистецтво навчання і виховання, що постійно удосконалюються, доступне кожному педагогу, в основі якого лежать професійні знання,уміння і здібності», «Ми маємо справу з найскладнішим, неоціненним, найдорожчим, що є в житті, - з дитиною. Від нас, від нашого вміння, майстерності, мистецтва, мудрості залежить її життя, розум, характер, її місце у житті, її щастя».

100 7420

100 7437

У своєму виступі заступник директора з навчальної роботи Прислуцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок» Зубчик Г.П. підкреслила значення педагогічної компетентності кожного педагога у процесі творчої професійної діяльності, що є інтегрованим показником особистісно-діяльної сутності вчителя, формування потреби саморозвитку, активної позиції щодо духовно-морального самовираження наставника і вихованця.

Учасники семінару прийняли активну участь в обговоренні порушених питань, прослухали виступи колег: Мамчур І.М., Мамчур Н.А., які поділились досвідом роботи щодо формування в учнів світоглядних орієнтацій і предметних компетентностей шляхом використання інтерактивних технологій, переглянули фрагменти відео уроків, слайд-презентації.

Педагоги району мали можливість відвідати «майстер-класи» досвідчених фахівців, здійснити пізнавальний візит у творчі майстерні учителів: Зубчик Г.П., Лукавенко Т П., Мамчура О.М., взяти участь у тренінгу «Створення іміджу сучасного учителя».

100 7458

Керівник Школи становлення конкурентоспроможного учителя історії та правознавства Мамчур О.М. презентував методичний посібник «Юридична клініка». Підсумовуючи роботу семінару-практикуму він окреслив завдання, перспективи, роль учителя з питання розвитку творчих можливостей учнів та формування предметних компетентностей у процесі вивчення навчальних предметів.

Учасники семінару отримали практичні рекомендації і подякували адміністрації, педагогам Прислуцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок» за змістовний та цікавий семінар.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
63
436
1054
4807
612167
1
0
1