Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 26 02 2020

Навігаційна стежка

Семінар-практикум вчителів історії в Кам'янській ЗОШ

20.11.2013 року відбувся семінар-практикум учителів історії з теми «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках суспільних предметів».

Перед учасниками «круглого столу» виступив директор Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Калюта Михайло Михайлович щодо упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес, як ресурсну основу підвищення професійної майстерності педагогічних працівників.

Правову освіту та виховання, «миттєвості шкільного життя» навчального закладу представив у своїй слайд-презентації заступник директора з виховної роботи, учитель історії та правознавства Фабіанський Дмитро Миколайович.

Учасники семінару-практикуму переглянули фрагмент уроку історії у 10 класі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій з теми «Великі репресії 30-х років», який провела учитель історії Гоменюк Людмила Михайлівна.

Практичний психолог Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Боровець Тетяна Вікторівна ознайомила присутніх з методикою проведення психологічних вправ, а заступник директора з навчальної роботи Козлюк Оксана Іванівна презентувала друковані методичні посібники педагогів з теми семінару.

Керівник районного методичного об'єднання від імені учителів району подякувала дирекції, педагогам Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів за змістовний та цікавий семінар.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
77
324
720
7803
552133
3
0
3