Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 26 02 2020

Навігаційна стежка

Засідання літературного об'єднання та школи становлення педагогічної майстерності учителів світової літератури

26 листопада 2013 року на базі Бистрицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» відбулось спільне засідання літературного об'єднання та школа становлення педагогічної майстерності учителів світової літератури з теми: «Компетентнісно - орієнтований підхід при викладанні світової літератури як основа для формування і розвитку конкурентоспроможної особистості».

Досвідчені учителі-практики світової літератури презентували молодим колегам методичні напрацювання своєї творчої професійної діяльності з розвитку літературних здібностей школярів.

SAM 0244

Педагоги Бистрицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Пархом'юк Марія Василівна та Бабука Ольга Миколаївна провели урок - «літературне чаювання» на традиціях японської культури та літератури, а також показали фрагменти медіоуроків світової літератури з використанням інтерактивних методик.

SAM 0247

Лауреат конкурсу «Учитель року – 2014» Осійчук Ірина Володимирівна, учитель світової літератури Богушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів поділилась враженнями від участі в І турі цього конкурсу, представила слайд-презентацію та відеоролик з теми свого досвіду «Розвиток творчої ініціативи вчителя в удосконаленні активних форм ведення уроку світової літератури».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
77
324
720
7803
552133
3
0
3