Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Четвер, 20 02 2020

Навігаційна стежка

Всеукраїнська науково-практична конференція "Тарас Бульба-Боровець - син землі поліської"

15 травня 2018 року у м.Березне відбувся ряд заходів з увічнення пам’яті Тараса Бульби-Боровця. Урочистості з нагоди 110-ї річниці від дня народження засновника Української повстанської армії «Поліська Січ» розпочалися урочистим мітингом з покладанням квітів до пам’ятника.

Генерал-хорунжого Тараса Бульбу-Боровця згадували піснями, спогадами, молитвами.

Місце українського патріота в історії державотворення відмітила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко: «Тарас Бульба-Боровець – це постать, яка недооцінена не тільки в Україні, а й на міжнародній арені. Сьогодні ми повертаємо історію українському народу і ми маємо врахувати уроки історичних подій. В тяжкий для нашої держави час давайте покажемо всьому світові, що ми єдина нація, і як Тарас Бульба-Боровець писав у своїй книзі «Армія без держави» – якщо не буде незалежної України, то краще згинути за її незалежність». Сотник «Волинської січі», учасник Майдану та АТО Володимир Пастушок виконав улюблену пісню героїчного земляка Тараса Бульби-Боровця «Очерет мені був за колиску…».
Цього дня на Березнівщину завітало багато гостей: науковці вищих закладів освіти Рівненської, Житомирської, Волинської, Луганської областей, міст Київ та Запоріжжя, представники установ та організацій суспільно-гуманітарної сфери, педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів освіти, які після мітингу взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Тарас Бульба-Буровець – син землі поліської», що відбулася у актовій залі Березнівського лісотехнічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування. До заходу долучилася заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, голова обласної ради Олександр Данильчук, керівники району, духовенство, молодь, громадськість. Під час пленарного засідання науковці, які досліджували феномен отамана «Поліської січі», його побратимів та події українських національно-визвольних змагань, представили свої праці, обговорили основні події життя та діяльності Тараса Бульби-Боровця і його роль у національно-визвольних змаганнях, подискутували стосовно значення його діяльності для сьогодення.

Підсумком проведеної конференції стане видавництво збірника матеріалів праць її учасників.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
27
252
840
5609
549939
1
0
1