http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html - joomla 3 шаблоны
Середа, 12 05 2021

Навігаційна стежка

Конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради від 11.05.2021 №37 оголошено конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

З кваліфікаційними вимогами до претендентів на посади, етапами проведення конкурсуого відбору, переліком документів, які необхідно подати для участі в конкурсі, можна ознайомитись  на сайті Березнівської міської ради за посиланням: https://berezne-miskrada.gov.ua.

Про затвердження персонального складу конкурсної комісії для проведення конкурсів на посади керівників закладів загальної середньої освіти

Розпорядженням міського голови від 28.04.2021 №49 "Про затвердження персонального складу конкурсної комісії для проведення конкурсів на посади керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області" затверджено персональний склад конкурсної комісії для проведення конкурсів на посади керівників закладів загальної середньої освіти, детальніше з яким можна ознайомитись на сайті: https://berezne-miskrada.gov.ua.

Оголошення конкурсів на посади керівників закладів загальної середньої освіти

Відповідно до розпорядження міського голови від 27 квітня 2021 року № 47 «Про оголошення конкурсів на посади керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області» оголошено:
  1. Конкурс на посаду директора Білківської гімназії Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області (оголошення додається).
  2. Конкурс на посаду директора Богушівського ліцею Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області (оголошення додається).
  3. Конкурс на посаду директора Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області(оголошення додається).
  4. Конкурс на посаду директора Березнівського ліцею №2 Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області (оголошення додається).
  5. Конкурс на посаду директора Городищенського ліцею Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області (оголошення додається).
  6. Конкурс на посаду директора комунального закладу "Березнівський ліцей-інтернат спортивного профілю" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області (оголошення додається).
  7. Конкурс на посаду директора опорного закладу Кам’янський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області (оголошення додається).
  8. Конкурс на посаду директора Орлівського ліцею Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області (оголошення додається).
  9. Конкурс на посаду директора Поліського ліцею Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області (оголошення додається).
  10. Конкурс на посаду директора Тишицького ліцею Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області (оголошення додається).

З Положенням про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що належить до комунальної власності Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, затвердженого рішенням Березнівської міської ради від 12.03.2021 №130, можна ознайомитися на сайті Березнівської міської ради https://berezne-miskrada.gov.ua.

Примірний перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 19.05.2020 року № 654 та розміщений на офіційному сайті МОН України за посиланням: https://mon.gov.ua/.

Вкладення:
ФайлОписРозмір файла:
Скачати цей файл (1_Білківська гімназія.doc)1_Білківська гімназія.docОголошення39 Кб
Скачати цей файл (2_Богушівський ліцей.doc)2_Богушівський ліцей.docОголошення39 Кб
Скачати цей файл (3_Березнівський економіко-гуманітарний ліцей.doc)3_Березнівський економіко-гуманітарний ліцей.docОголошення39 Кб
Скачати цей файл (4_Березнівський ліцей №2.doc)4_Березнівський ліцей №2.docОголошення40 Кб
Скачати цей файл (5_Городищенський ліцей.doc)5_Городищенський ліцей.docОголошення39 Кб
Скачати цей файл (6_Березнівський ліцей-інтернат спортивного профілю.doc)6_Березнівський ліцей-інтернат спортивного профілю.docОголошення40 Кб
Скачати цей файл (7_Кам'янський ліцей.doc)7_Кам'янський ліцей.docОголошення39 Кб
Скачати цей файл (8_Орлівський ліцей.doc)8_Орлівський ліцей.docОголошення40 Кб
Скачати цей файл (9_Поліський ліцей.doc)9_Поліський ліцей.docОголошення40 Кб
Скачати цей файл (_10_Тишицький ліцей.doc)_10_Тишицький ліцей.docОголошення40 Кб

Про оголошення конкурсного відбору на посаду вчителя-логопеда комунальної установи «Березнівський інклюзивно-ресурсний центр»

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради від 07.04.2021 №28 оголошується конкурсний відбір на посаду вчителя-логопеда комунальної установи «Березнівський інклюзивно-ресурсний центр» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

З кваліфікаційними вимогами до претендентів на посаду, етапами проведення конкурсу можна ознайомитись у додатку до наказу (додається).   

З Положенням про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів, що належать до комунальної власності територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, затвердженого рішенням Березнівської міської ради від 12.03.2021 №131 можна ознайомитись на сайті Березнівської міської ради за посиланням: https://berezne-miskrada.gov.ua.

Вкладення:
ФайлОписРозмір файла:
Скачати цей файл (Додаток до наказу.pdf)Додаток до наказу.pdfдодаток254 Кб

Форма входу

Календар новин

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

1522672676 converted

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
101
134
284
788
668246
1
0
1