http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html - joomla 3 шаблоны
Понеділок, 20 05 2024

Навігаційна стежка

Продовжуємо створювати класи безпеки на Березнівщині

Відсьогодні у громаді розпочали роботу ще 2 класи безпеки. Вони відкриті на базі опорного закладу Балашівський ліцей та Березнівського ліцею №1. На урочисте відкриття безпекових просторів завітали: Березнівський міський голова Руслан ПИЛИПЧУК, начальник відділу освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради Анатолій ГУДЬКО, заступник начальника Рівненського районного управління Головного управління ДСНС у Рівненській області Дмитро МЕЛЬНИК, провідний інспектор Головного управління ДСНС у Рівненській області Павло ДЕГТЯР, фахівець навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області Надія РЕБРОВА.

Детальніше...

Розпочався вибір підручників з окремих навчальних предметів (інтегрованих курсів) для 7 та 11 класів

 На виконання Порядку проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.09.2021 № 1001 (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 22.03.2024 № 381 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у 2024 році з окремих навчальних предметів (інтегрованих курсів) (7 та 11 класи), з метою організації прозорого вибору закладами загальної середньої освіти підручників з окремих навчальних предметів (інтегрованих курсів) для 7 та 11 класів, що можуть видаватися за кошти державного бюджету, забезпечення здобувачів загальної середньої освіти і педагогічних працівників новим поколінням підручників, у термін з 24 квітня до 09 травня 2024 року, проходить І етап конкурсного відбору підручників з окремих навчальних предметів (інтегрованих курсів) для 7 та 11 класів. На цьому етапі конкурсу заклади загальної середньої освіти ознайомлюються з електронними версіями оригінал-макетів підручників, здійснюють вибір підручників та передають результати вибору в електронній формі до органів управління у сфері освіти територіальних громад, яким вони підпорядковані (з 02 до 09 травня 2024 року).
 З метою всебічного ознайомлення педагогічної громадськості з новоствореними підручниками для 7 та 11 класів Інститут модернізації змісту освіти (далі – ІМЗО) організовує такі заходи:
 • з 24 квітня до 01 травня 2024 року – онлайн-презентації авторських концепцій підручників (графік презентацій наведено в додатку 2 до листа МОН від 24.04.2024 №1/7119-24) на youtube сторінці ІМЗО (https://www.youtube.com/channel/UCb99utEiwpGkESp19mxAfdg);
 • з 24 квітня до 09 травня 2024 року – обговорення підручників з окремих навчальних предметів (інтегрованих курсів) для 7 та 11 класів ЗЗСО.
 Задля покращення змістового наповнення підручників педагогічним працівникам пропонується надати пропозиції та зауваження в Електронній бібліотеці ІМЗО (lib.imzo.gov.ua) на сторінках, де розміщені електронні версії відповідних підручників.
 Лист МОН від 24.04.2024 №1/7119-24 «Про забезпечення виконання наказу МОН від 22 березня 2024 року № 381» з детальними інструктивно-методичними матеріалами для здійснення вибору підручників з окремих навчальних предметів (інтегрованих курсів) для 7 та 11 класів додаємо.

Про результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради у 2023-2024 н. р.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.10.2023 № 1185 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2023-2024 роках (11 клас)» (зі змінами), протягом березня 2024 року, проходив І етап конкурсного відбору підручників (на рівні закладів освіти) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників (11 клас).
До І етапу конкурсу долучилися заклади загальної середньої освіти Березнівської міської ради. Безпосередній вибір підручників за електронними версіями їх оригінал-макетів у комплекті з проєктами обкладинок з кожної назви підручника здійснювали вчителі закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради, шляхом формування рейтингу з кожної окремої назви підручника. Так, за результатами І етапу конкурсного відбору підручників для 11 класу, відділом освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради сформовано узагальнену форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради у 2023-2024 н. р. (додається).
Окрім нового покоління підручників, висунутих авторами для участі у конкурсному відборі, для вибору закладів загальної середньої освіти, були доступні підручники для 11 класу, що вже видавалися у попередні роки (повторне видання). На основі вибору відповідних підручників педагогічними працівниками у закладах загальної середньої освіти громади, відділом освіти, молоді та спорту сформовано узагальнену форму вибору підручників для 11 класу, які МОН планує видавати повторно (додається).

Про результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради у 2023-2024 н. р.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.10.2023 № 1186 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2023-2024 роках (7 клас)», протягом лютого 2024 року, проходив І етап конкурсного відбору підручників (на рівні закладів освіти) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників (7 клас). До І етапу конкурсу долучилися заклади загальної середньої освіти Березнівської міської ради. Безпосередній вибір підручників за електронними версіями їх оригінал-макетів у комплекті з проєктами обкладинок з кожної назви підручника здійснювали вчителі закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради, шляхом формування рейтингу з кожної окремої назви підручника. Так, за результатами І етапу конкурсного відбору підручників для 7 класу, відділом освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради сформовано узагальнену форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради у 2023-2024 н.р., що додається.

Розпочинається вибір підручників для 11 класу

На виконання Порядку проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.09.2021 № 1001 (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 02.10.2023 № 1185 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2023-2024 роках (11 клас)» (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 05.02.2024 № 123 «Про організацію повторного видання підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти», листа Міністерства освіти і науки України від 26.02.2024 №1/3279-24 «Про забезпечення виконання наказів МОН від 02 жовтня 2023 року № 1185 (зі змінами) та від 05 лютого 2024 року № 123», з метою забезпечення здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників підручниками для 11 класу, у термін з 11 до 28 березня 2024 року, відбудеться І етап конкурсного відбору підручників для 11 класу. На цьому етапі конкурсу заклади загальної середньої освіти ознайомлюються з електронними версіями оригінал-макетів підручників, здійснюють вибір підручників та передають результати вибору в електронній формі до органів управління у сфері освіти територіальних громад, яким вони підпорядковані (з 22 до 28 березня 2024 року).

Детальніше...

У Березнівській міській територіальній громаді відкрито 4 клас безпеки

5 березня у громаді відкрито чергові класи безпеки. Облаштували безпековий простір для учнів на базі Березнівського ліцею №2 та опорного закладу Прислуцький ліцей. Таким чином, на даний час у закладах освіти Березнівської міської ради забезпечено функціонування 4 класів безпеки.
До Березнівського ліцею №2 та опорного закладу Прислуцький ліцей, з нагоди урочистого відкриття класів безпеки, завітали голова Березнівської міської територіальної громади Руслан ПИЛИПЧУК, начальник департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Петро КОРЖЕВСЬКИЙ, заступник начальника департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Марина ПАШКОВСЬКА, начальник відділу освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради Анатолій ГУДЬКО, представники Рівненської районної державної адміністрації, районного управління поліції Головного управління Національно поліції в Рівненській області, Рівненського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області.

Детальніше...

Сторінка 1 з 13

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

1522672676 converted

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
49
78
49
2257
779634
2
0
2