http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html - joomla 3 шаблоны
Четвер, 12 12 2019

Навігаційна стежка

Засідання районного консультаційного сервіс-центру учителів англійської мови

27.11.2019 року 55 учителів англійської мови закладів освіти Березнівського району взяли активну участь у районному консультаційному сервіс-центрі з теми «Дієві методи формування іншомовної компетентності учнів початкових класів відповідно до реалізації Концепції Нова українська школа».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

«Ціннісні концепти сучасної освіти в Новій українській школі»

26 листопада 2019 року на базі Березнівського районного будинку дитячої та юнацької творчості відбувся семінар-практикум «Ціннісні концепти сучасної освіти в Новій українській школі» для вчителів зарубіжної літератури та християнської етики.

Учасниками семінару також були працівники Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та вчителі зарубіжної літератури та християнської етики Березнівського району.

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Профорієнтаційні зустрічі

28-29 листопада 2019 року були проведені профорієнтаційні зустрічі здобувачів освіти випускних класів закладів освіти Березнівщини з Тарасом Кузьменком, заступником завідувача кафедри «EVENT-Менеджменту» Київського національного університету культури і мистецтв. Метою зустрічей було дати здобувачам освіти якомога більше інформації про вищий навчальний заклад, спеціальності, на які можна вступити, умови вступу, особливості навчання.

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Інноваційні платформи в роботі працівників психологічної служби

26 листопада 2019 року відбулися практичні майстер-класи для практичних психологів та соціальних педагогів, за підсумками наукової роботи практичних психологів та соціальних педагогів 2019 року з теми «Впровадження інноваційних платформ у роботу працівників психологічної служби» на базі Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Логічні блоки Дьєнеша (граємо з малюками)

21 листопада 2019року на базі закладу дошкільноЇ освіти «Сонечко» с. Білка відбулося засідання районного семінару-практикуму керівників та методистів закладів дошкільної освіти району.

Тема засідання: «Принципи моделювання та методики впровадження інноваційних технологій в дошкільній освіті».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Формування інформаційно-цифрової компетентності при вивченні математики у сучасному закладі освіти

Із такої теми 15 листопада 2019 року відбулося засідання районного семінару-практикуму вчителів математики на базі Березнівської гімназії імені Миколи Буховича.

Мета семінару: розвиток професійної компетентності педагогічних працівників щодо формування в учнів інформаційно-цифрової компетентності відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Сторінка 1 з 102

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
1
319
1655
8660
530531
3
0
3